Голова громади

ГОЛОВА
ЗЕЛЕНОПІДСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ
ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Територіальна громада створена 18 грудня 2016 року. До її складу входять 9 населених пунктів з трьох колишніх сільрад: селища Зелений Під та Зелена Рубанівка, села Калинівка, Подівка, Петропавлівка, Просторе, Дмитрівка, Архангельська Слобода, Діброва. Адміністративним центром новоствореної ОТГ стало селище Зелений Під.

Головою громади була обрана Галина Павлівна Лобунько – людина високого професіоналізму, працездатності. В ЗеленопідськійОТГ проживають 4,6 тисяч  жителів. На території діють 8 шкіл, амбулаторія, аптека і 5 фельдшерсько-акушерських пунктів, будинок культури, 5 клубів та 5 бібліотек. На землях сільської ради сьогодні працюють 60 сільськогосподарських виробників. В обробітку знаходиться 27 тисяч гектарів земельних угідь.

На території ОТГ працює потужний свинокомплекс компанії ТОВ «Фрідом Фарм Бекон», на чолі з директором – Похваленком Олександром Сергійовичем.

Сільське комунальне підприємство цілодобово забезпечує питною водою жителів громади. Комунальне підприємство має матеріально-технічну базу: трактор, автомобіль, мотокоси. На території об'єднаної громади цілодобово ведеться чергування працівниками пожежної частини.

З метою забезпечення подальшого розвитку і збереження національної культури за ініціативи Галини Павлівни, виконавчого комітету, депутатів, громадськості ведеться діяльність, спрямована на збереження і розвиток закладів культури ОТГ.

Для забезпечення їхньої повноцінної роботи виконано капітальний ремонт Зеленопідського будинку культури і всіх сільських клубів. Була придбана сучасна музична апаратура, акустичні колонки, магнітофони, мікрофони, проектори та сценічні прожектори. Для чотирьох вокальних ансамблів, які радують громаду своїм співом на свята, придбано нові сценічні костюми. Не забуває керівник громади і майбутнє покоління. Відремонтовано садочки і школи у селах громади, створені всі належні умови для перебування і виховання дітей в освітніх закладах.

У громаді приділяється велика увага розвитку спорту в селах, працюють секції з футболу, волейболу, баскетболу, тенісу. Для цього було закуплено відповідний інвентар і спортивна форма. З метою збагачення духовного життя односельців відкрита православна церква Святого Апостола архідиякона Стефана.

Особливо Галина Павлівна опікується ветеранами ВВВ, людьми похилого віку, дітьми сиротами. Всі свята громада відзначає разом. Особливо урочисто відзначається 14 жовтня – День села Зелений Під. Завдяки вмілому керівництву Галини Лобунько, її ентузіазму, наполегливості, вмінню об'єднати навколо себе однодумців, життя в селах громади значно покращилося. У планах на майбутнє – проводити роботу, спрямовану на задоволення потреб громади, розвиток соціально-побутової сфери і збагачення духовного життя односельців.