Привітання з Днем українського добровольця від голови громади

Шановні добровольці, дозвольте мені від імені Зеленопідської територіальної громади висловити вам подяку та привітання з Днем українського добровольця. Переконана, що ці важкі для нашої країни останні роки загартували нас з вами і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь.

Ви, герої, загартовані війною, перші добровольці, у новітній українській історії отримали виклик і прийняли бій, а ми, завжди були, є і будемо поруч з вами. Впевнена, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ. Прийміть щирі вітання та побажання, бути завжди принциповими у своїх переконаннях та пліч-о -пліч боротися за територіальну цілісність і незалежність України.

З повагою до Вас, сільський голова Зеленопідської територіальної громади                                                         Галина Лобунько

Джерело: Власна інформація.

Джерело: ictv.ua