МАСЛЯНА, МАСЛЯНА, МАСЛЯНА

Дата: 14.02.2018 15:20

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Мабуть, саме веселе народне свято – Масляна. Її чекають від мала до велика, адже в той тиждень, на якому гуляють Масляну, дозволено їсти все, веселитися, гуляти скільки душі завгодно. Слов’яни відзначали цей день весело і гамірно: влаштовували народні гуляння, готували СМАКОЛИКИ, каталися на санях, майстрували опудало – Масляну, яку після спалювали.

Більшість слов’янських традицій перекочувало в православний світ, чому так багато обрядів, які проводять і донині на масляного тижня, збігаються з тими, які проводили наші предки в цей період.

Запрошую всіх на святкування, яке відбудеться в приміщенні Зеленопідського будинку культури по вул. Шкільна 9в.

Голова територіальної громади                                Галина Лобунько