В Зеленопідській територіальній громаді зібрали та передали великодній кошик для воїнів АТО

Дата: 10.04.2018 13:33

Наш захисник!Вітаємо зі святом!

Знай, молимося за тебе ми щодня!

Із перемогою додому повертайся!

Тебе чекають друзі і рідня!

Великдень – це свято сподівань на світле та щасливе майбутнє. Учні шкіл, які знаходяться в населених пунктах Зелений Під, Дмитрівка, Архангельська Слобода також живуть надією, що на нашій багатостраждальній землі запанує мир. Саме тому долучилися до благодійної акції та передали солодкі подарунки, великодні привітання та побажання миру, добра, злагоди воїнам АТО.

10 квітня 2018 року представники Зеленопідської сільської ради територіальної громади на чолі з головою відвезли пакунки воїнам АТО, які базуються на території нашої громади.

.Дякуємо усім учасникам акції за їхню активність і нехай буде мир у всьому світі!

Джерело: Зеленопідська сільська рада територіальної громади.