Будівництво спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям

Дата: 16.05.2018 11:48

З 15.05.2018 р. у Зеленопідській ОТГ розпочалися роботи щодо будівництва спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям по вул. Спортивній, 7а, селища Зелений Під, вартість якого складає 1 499 000,00 грн., у межах фінансування 2017 року за рахунок коштів державного бюджету - у сумі 749500,00 грн., у межах фінансування 2018 року за рахунок коштів місцевого бюджету - у сумі 749500,00 грн.
Спорудження спортивного майданчику відбувається за сприяння депутата Верховної Ради Хланя Сергія та  голови Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєва А.А.