Випускнику - це для тебе

Дата: 15.06.2018 11:56

На сьогодні розвиток людського капіталу стає стратегічною ціллю. Створення умов для  розвитку людського капіталу передбачає доступну освіту, здатну забезпечити підготовку кадрів та самих кадрів соціальними гарантіями.

З розвитком процесу децентралізації та розширенням повноважень територіальної громади існує потреба в кадрах в галузях медицини, освіти, культури тощо.

З метою розв'язання зазначених проблем в  сільській раді  розроблена та діє  Програма "Розвиток людського капіталу на 2017-2021 роки", яка дає змогу  абітурієнтам за рахунок обласного та місцевого бюджетів отримати вищу освіту в вишах Херсонщини.