БАЛ ВИПУСКНИКІВ - 2018 р.

Дата: 21.06.2018 09:38

19 червня 2018 року в Зеленопідській сільській раді територіальної громади Херсонської області пройшов перший Бал випускників громади.

20 випускників  із трьох загальноосвітніх навчальних закладів громади (Архангельськослобідської - 4 учні, Дмитрівської - 7 учнів, Червоноперекопської - 9 учнів) розпочали новий етап свого життя, більш відповідальний. Попереду - довгий тернистий шлях, який кожен пройде по-своєму, намалює різноманітними фарбами картину свого життя.. Тож хочеться привітати випускників 2018 року і побажати світлих і великих очікувань, здійснення грандіозних і перспективних планів в дорослому житті, впевненості в собі та підтримки близьких, вірного щастя і доброї удачі в самостійний шлях.

ВИПУСКНИКИ 2018 р.

ВИПУСКНИКИ АРХАНГЕЛЬСЬКОСЛОБІДСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.

ВИПУСКНИКИ ДМИТРІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.

ВИПУСКНИКИ ЧЕРВОНОПЕРЕКОПСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.