Транспортна інфраструктура і зв’язок

Протяжність і стан доріг:

1. С. Дмитрівка кількість вулиць -  7, з твердим покриттям – 6. Протяжність вулиць   11995 км. Освітлення встановлено.
  2. С. Діброва кількість вулиць -  1. Протяжність вулиці 1,3 км., з них з щебеневим покриттям – 0,53 км., з грунтовим покриттям – 0,76 км. Освітлення відсутнє.
  3. С. Петропавлівка кількість вулиць -  9, всі з твердим покриттям. Протяжність вулиць 4.6 км. Освітлення відсутнє.
  4. С. Калинівка кількість вулиць -  4, провулок – 1, всі з твердим покриттям. Протяжність вулиць 3.3 км. Освітлення встановлено.
  5. С-ще Зелена Рубанівка кількість вулиць -  4,  з твердим покриттям – 1 вулиця. Протяжність вулиць 1.7 км., з асфальтовим покриттям – 1.1 км, з грунтовим покриттям – 0.675 км. Освітлення встановлено.
  6. С. Подівка кількість вулиць -  5, всі з бетонним покриттям. Протяжність вулиць 3.5 км. Освітлення встановлено.
  7. С-ще Зелений Під  кількість вулиць -  15,  з твердим покриттям – 10. Протяжність вулиць 7.4 км., з твердим покриттям – 6 км. Освітлення встановлено.
  8. Дороги місцевого значення інвентаризовані.
  • Транспортне сполучення між населеними пунктами громади та з районним/обласним центром, наявність громадського транспорту та потреби у покращенні:

Селище Зелений Під, селище Зелена Рубанівка, село Подівка, село Калинівка та село Петропавлівка вигідно розміщенні на трасі Р – 47, тим самим громадяни мають можливість без перешкод їхати в різні напрямки. По розкладу рухається рейсовий автобус Солідарне – Каховка.   Жителі  с.Дмитрівка,  с.Діброва не забезпечені рейсовим автобусом до районного центру. Через  с.Архангельська Слобода  проходить маршрут автобусу Новодудчино – Каховка до м.Каховка та Мар’янівка – Херсон до м.Херсон.

Покращення потребує сполучення між с.Дмитрівка – с-ще Зелений Під та с.Архангельська Слобода – с-ще Зелений Під, що дасть громадянам можливість без перешкод  мати зв’язок з центром громади.

• Транспортна мережа.

Через територію Зеленопідської сільської ради проходять траси Р-47 та М-14.

• Розвиток мережі зв’язку, наявність та якість доступу до Інтернет. На території ради є вишки МТС та Київстар. У населених пунктах наявна мережа інтернету.